Menu Zamknij

Współpraca

W sezonie 2020 mam przyjemność współpracować z: 

Jest to wiodąca marka zajmująca się produkcją kasków dla motocyklistów, jednak od niedawna firma postanowiła przenieść swoje nowoczesne technologie do kolarstwa i właśnie w tym sektorze mocno się rozwijać. Wszystko o produktach firmy HJC znajdziesz tutaj!

 

Nasza współpraca sięga sezonu 2017. Marka ALE (Active Life Energy) została stworzona po to, aby dostarczyć gamę suplementów, które wspomogą i uzupełnią dietę osób uprawiających rozmaite aktywności sportowe lub po prostu chcących uzupełnić niedobory witamin i minerałów w organizmie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o produktacj tej firmy, kliknij tutaj

PS. Z kodem rabatowym „zblatuposwiecie” dostaniecie 20% off na wszystkie produkty!

Firma zajmująca się produkcją modnej odzieży kolarskiej. Prowadzi ją trzech moich dobrych kumpli, którzy po prostu kochają to co robią. A gdy ktoś oddaje całe swoje serce do tego co robi, to możesz mieć pewność,że robi to dobrze! Ich produkty możesz obczaić tutaj!

 

Polska marka produjująca owalne (i nie tylko) tarcze do mechanizmów korbowych, zarówno do rowerów szosowych, jak i MTB oraz przełajowych. Więcej o produktach firmy AbroluteBlack możesz znaleźć tutaj!